Sipariş sayfası – 7-8 Eylül 2021

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

Tahtacıörencik Doğal Yaşam Kolektifi üreticileri olarak 7-8 Eylül Çarşamba günleri Ankara’da adrese teslim ve bütün şehirlere kargo gönderimi yapacağız. Farklı TADYA üreticilerinden sipariş edebileceğiniz ürünler tek bir kolide gelecek.

Ankara dağıtımına dahil olanlar ödemeyi kapıda veya kolinin üzerinde yazılı olan banka hesabına havale/EFT yapabilecekler. Kolilerini ortak noktalardan teslim alanlar da ödemeyi daha sonra havale/EFT ile yapabilecekler. Kargo ile gönderimde yine, koli üzerindeki hesap numarasına havale/EFT yapılabilecek.

Ankara’daki bireysel adresler için teslim katkısı sizden olarak 15 TL, ortak teslim noktaları için 7 TL katkı rica edilecek. Kargoda gönderim ücretini alıcı ödeyecek. Uygunluk durumuna göre karGOkar veya MNG Kargo ile gönderim yapacağız. Koli büyüklüğüne göre karGoKar ücretlendirmesi 1-10 desi/kg arası 16,52 TL, 10-20 desi/kg arası 28,32 TL, 20 desi/kg üzeri ise her ek desi/kg için +1,2 kuruş. MNG kargo ile indirim anlaşmamız olmasına karşın fiyatlar bir miktar daha yüksek olabilir ve şehir bazında değişiklik gösterebilir.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

Sebzelerden dayanıklı domates çeşitlerinin yanı sıra yerel domatesler (eski Ayaş/Güdül ve pembe çeşitler) iki çeşit alabaş (kırmızı ve beyaz), biber çeşitleri (sivri biber, köy biberi, çarliston, kapya biber, geleneksel sarı ve yeşil dolma biber, acı biber çeşitleri, jalapeno…), kemer ve top patlıcan, yeşil fasulye, salatalık, yemeklik kabak, taze bamya, brokoli, kara lahana, kırmızı lahana, kale lahanası, siyah turp, kırmızı turp var listede. Yeşilliklerden yeşil soğan, kuzu kulağı, maydanoz, nane, pazı, ısırgan, meyvelerden de çilek, elma çeşitleri, armut çeşitleri, erik çeşitleri, üzüm, karpuz, kavun var. Kara sarımsak ve kuru soğan çeşitleri de listede. . Doğadan toplanan tazeler arasında melisa (oğulotu, yerel adıyla turunç), tarlalarda kendiliğinden çıkan semizotu ve ısırgan var.

Köyün eski buğdayı kundurudan unundan yapılma bazlama, gözleme ve köy çöreğini de listede görebilirsiniz. Çeşitli üreticilerden yumurta sunumları devam ediyor. Merada gezen ineklerden süt (dondurulmuş), süt reçeli, doğal şirden mayadan taze peynir ve Hatay usulü, zeytinyağı içinde sunulan sürk peyniri var. Doğal girdilerden üretilen tarhana, erişte, bulgur, pekmez, ceviz, sirkeler, turşular, pestiler, kurutulmuş sebze ve meyveler, domates suyu, meyve özleri gibi daha yüzlerce çeşit ürün, ayrıca doğal kozmetikler ve sağlık destek ürünleri, her birinin üreticisine doğrudan ulaşma imkanıyla birlikte listemizde. Yerel mutfaktan listeye girenler arasında köy çöreği, arpa unlu tarhana, kara helva, yaprak sarma, kahvaltılık ezme, içli köfte, karadut, ayva, gül, yabani incir, böğürtlen reçel ve marmelatları vs. var.

DBB üreticilerinden Serdar Tanal’ın boncuk fasulyesini, Nimfeon Çiftliği’nden Deniz Kurtsan’ın zeytinyağını, Üç Elma Doğal Tarım’ın kristal kaya tuzunu (pudra ve granül), Güneşköy’den arkadaşımız Adnan Hazar’ın solucan gübresini listede bulabilirsiniz.

Lütfen yumurta viyolleri ve koliler başta olmak üzere elinizdeki temiz ambalajları dağıtımdaki arkadaşımız Hüseyin Dilek’e iade etmeye çalışın.

Sipariş formu 5 Eylül Pazar akşamına kadar açık kalacak.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

TADYA üreticileri agroekolojik (sistemik kimyasallardan uzak, doğayı ve insan sağlığını koruyan) yöntemlerle üretim yapıyor ve kendilerini sürekli geliştiriyorlar. Bütün üreticilerin temas bilgilerine ulaşabilir, istediğinizde üretim alanlarını ziyaret edebilir ve üretim süreçlerine aktif katkı verebilirsiniz. Sunulan ürünlerin açıklamalarını ve üretim bilgilerini BU SAYFADA görebilirsiniz.

TADYA üreticileri ile ilgili bilgiler:
https://tahtaciorencik.org/tadya-ureticileri-ve-urunleri/

TADYA tanıtım filmi:

Üretimler küçük ölçekli olduğu için siparişinizin tümü karşılanmayabilir. Sizin onayınız alınarak aynı ürünü üreten başka bir TADYA üreticisinden temin edilebilir.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI


TADYA Duyurular Whatsapp grubu: https://chat.whatsapp.com/B9EllPW3x13741GSv2O0tr

TADYA e-posta bilgi grubu: https://groups.google.com/d/forum/tadya

E-posta iletişim: tadya.bilgi@gmail.com


Her türlü görüş, öneri ve şikayetinizi lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize iletin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir