Sipariş sayfası – 6-7 Nİsan 2021

Tahtacıörencik Doğal Yaşam Kolektifi üreticileri olarak 6-7 Nisan 2021 Salı ve Çarşamba günleri Ankara’da adreslere dağıtım gerçekleştireceğiz. 

DBB üreticilerinin elinde olup satış zorluğu yaşadıkları ürünleri kazanç gözetmeden tedarik listemize koyuyoruz. Serdar Tanal’dan kuru fasulye, İdris Oğuzhan’dan yeşil mercimek, Deniz Kurtsan’dan (Nimfeon) zeytinyağı, Üç Elma Doğal Tarım Çiftliği’nden saf kristal kaya tuzunu listemizde bulabilirsiniz.

Ankara’nın her bölgesine teslim yapılabilecek. 15 TADYA üreticisi birey veya aileden sipariş ettiğiniz ürünler tek bir kolide, ortak araçla teslim edilecek. Ödemeyi kapıda veya kolinizin üzerinde yazılı olan banka hesabına yapabileceksiniz.

Sipariş formu 4 Nisan Pazar akşamına kadar açık kalacak.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

TADYA üreticileri sistemik kimyasallardan uzak, doğayı ve insan sağlığını koruyan yöntemlerle üretim yapıyorlar. Bütün üreticilerin temas bilgilerine ulaşabiliyor, istediğinizde üretim alanlarını ziyaret edebiliyor ve üretim süreçlerine aktif katkı verebiliyorsunuz. Sunulan ürünlerin açıklamalarını ve üretim bilgilerini BU SAYFADA görebilirsiniz.

TADYA üreticileri ile ilgili bilgiler:
https://tahtaciorencik.org/tadya-ureticileri-ve-urunleri/

TADYA tanıtım filmi:

Üretimler küçük ölçekli olduğu için siparişinizin tümü karşılanmayabilir. Sizin onayınız alınarak aynı ürünü üreten başka bir TADYA üreticisinden temin edilebilir.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

TADYA Duyurular Whatsapp grubu: https://chat.whatsapp.com/B9EllPW3x13741GSv2O0tr

TADYA e-posta bilgi grubu: https://groups.google.com/d/forum/tadya

E-posta iletişim: tadya.bilgi@gmail.com


Her türlü görüş, öneri ve şikayetinizi lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize iletin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir