Sipariş sayfası 4-5 Mayıs 2021

Tahtacıörencik Doğal Yaşam Kolektifi üreticileri 4-5 Mayıs Salı ve Çarşamba günleri Ankara’da adreslere dağıtım gerçekleştirecek.

DBB üreticilerinin elinde olup satış zorluğu yaşadıkları ürünleri kazanç gözetmeden tedarik listemize koyuyoruz. Serdar Tanal’ın boncuk fasulyesini, İdris Oğuzhan’ın yeşil mercimeğini, Nimfeon Çiftliği’nden Deniz Kurtsan’ın zeytinyağını, Üç Elma Doğal Tarım’ın kristal kaya tuzunu (pudra ve granül) listemizde bulabilirsiniz.

Öncelikli bir duyurumuz: Lütfen yumurta viyolleri ve koliler başta olmak üzere elinizdeki temiz ambalajları dağıtımdaki arkadaşımız Hüseyin Dilek’e iade etmeye çalışın.

Bu hafta havaların da ısınmasıyla listemizde daha fazla mevsim sebzesi var. Aygün-Duman, Cebei ve Durmuş ailesi seralarından kuzu kulağı, kıvırcık, Lolorosso kıvırcık, yağlı marul, yeşil soğan, yeşil sarımsak, kuzukulağı, maydanoz, nane, roka, dereotu, pazı, ıspanak, ısırgan var.

Arslan ailesinden köy çöreği, Ayşe Araç’ın arpa unu ve yere kunduru buğdayıyla yaptığı arpa tarhanası, Havva Uçak’tan kara helva, birçok üreticiden yaprak sarma, ezmeler, içl köfteler yerel mutfaktan listeye girenler.

Duran ailesinin sucuklarını pek çok destekçimiz biliyor. Serbest gezinen danalardan üretilmiş %100 et sucuğu, acılı ve acısız çeşitlerle. Yunus Çevik’ten dondurulmuş köy tavuğu da devam.

Merada gezen ineklerden kısıtlı da olsa süt (dondurulmuş) ve yoğurt da var. Tarhana, erişte, pekmez, ceviz, serbest tavuk yumurtası gibi daha yüzlerce çeşit ürün, her birinin üreticisine doğrudan ulaşma imkanıyla birlikte listemizde.

Ankara’nın her bölgesine teslim yapılabilecek. Farklı üreticilerin ürünleri tek bir kolide, bir seferde ortak araçla teslim edilecek. Sipariş başına sizlerden 10 TL teslimat katkısı rica edilecek. Ödemeyi kapıda veya kolinizin üzerinde yazılı olan banka hesabına yapabileceksiniz.

Sipariş formu 2 Mayıs Pazar akşamına kadar açık kalacak.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

TADYA üreticileri sistemik kimyasallardan uzak, doğayı ve insan sağlığını koruyan yöntemlerle üretim yapıyorlar. Bütün üreticilerin temas bilgilerine ulaşabiliyor, istediğinizde üretim alanlarını ziyaret edebiliyor ve üretim süreçlerine aktif katkı verebiliyorsunuz. Sunulan ürünlerin açıklamalarını ve üretim bilgilerini BU SAYFADA görebilirsiniz.

TADYA üreticileri ile ilgili bilgiler:
https://tahtaciorencik.org/tadya-ureticileri-ve-urunleri/

TADYA tanıtım filmi:

Üretimler küçük ölçekli olduğu için siparişinizin tümü karşılanmayabilir. Sizin onayınız alınarak aynı ürünü üreten başka bir TADYA üreticisinden temin edilebilir.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

TADYA Duyurular Whatsapp grubu: https://chat.whatsapp.com/B9EllPW3x13741GSv2O0tr

TADYA e-posta bilgi grubu: https://groups.google.com/d/forum/tadya

E-posta iletişim: tadya.bilgi@gmail.com


Her türlü görüş, öneri ve şikayetinizi lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize iletin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir