Sipariş sayfası – 31 Ekim 2020

Tahtacıörencik Doğal Yaşam Kolektifi üreticileri 31 Ekim Cumartesi günü Ankara’da adreslere dağıtım gerçekleştirecek.

Bir günde gidilebilecek adres sayısı sınırlı olduğundan, bu hafta yalnızca Ankara’nın Batı bölgesine teslim yapılabilecek (gelecek hafta ise Doğu Ankara olacak). Yani Eryaman, Batıkent, Demetevler, Yenimahalle, Çayyolu, Konutkent, Yaşamkent, Ümitköy, Bilkent, Beytepe, ODTÜ’yü içine alan bölge kapsanabilecek.

29 Ekim Perşembe akşamına kadar gireceğiniz siparişler 31 Ekim Cumartesi günü adresinize teslim edilecek. Farklı üreticilerin ürünleri tek bir kolide, bir seferde ortak araçla teslim edilecek. Sipariş başına sizlerden 10 TL teslimat katkısı rica edilecek. Ödemeyi kapıda yapabileceksiniz.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/sm/Or4kF5CP7

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

Güdül Tahtacıörencik Köyü TADYA üreticileri, doğa-dostu temiz üretim yolunda 10 yılı aşkın süredir çaba göstermekteler. TADYA üreticileri ile ilgili bilgi için bkz.:
https://tahtaciorencik.org/tadya-ureticileri-ve-urunleri/

Ankara kaşık havası eşliğinde TADYA tanıtım filmimiz:

Üretimler küçük ölçekli olduğu için siparişinizin tümü karşılanmayabilir. Sizin onayınız alınarak aynı ürünü üreten başka bir TADYA üreticisinden temin edilebilir.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/sm/Or4kF5CP7

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

Ürünler ve teslimatla ilgili her türlü geri bildirim, görüş ve önerilerinizi lütfen sayfanın altındaki Yorumlar kısmına yazınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir