Sipariş sayfası 13-14 Nisan 2021

Tahtacıörencik Doğal Yaşam Kolektifi üreticileri olarak 13-14 Nisan 2021 Salı ve Çarşamba günleri Ankara’da adreslere dağıtım gerçekleştireceğiz. 

DBB üreticilerinin elinde olup satış zorluğu yaşadıkları ürünleri kazanç gözetmeden tedarik listemize koyuyoruz. Serdar Tanal’ın boncuk fasulyesini, İdris Oğuzhan’ın yeşil mercimeğini, Nimfeon Çiftliği’nden Deniz Kurtsan’ın zeytinyağını, Üç Elma Doğal Tarım’ın kristal kaya tuzunu (pudra ve granül) ve URLİVA’dan Yahya Ali Satılmış’ın ürettiği enginarları listemizde bulabilirsiniz.

Bu hafta listemize Yunus Çevik’ten köy tavuğu da (dondurulmuş) eklendi. Mevsim yeşiliklerinden çeşitler de artıyor: Ispanak, yeşil soğan, körpe pırasa, roka, tere, maydanoz, nane, kıvırcık, yeşil sarımsak en körpe halleriyle listede. Soyulmuş tatlı kabağı ve yer elması diğer tazelerden. Merada gezen ineklerden kısıtlı da olsa süt ve yoğurt da var. Sebze kurularından tarhana ve erişteye, içli köfteden pekmeze ve cevize, serbest tavuk yumurtasından yaprak sarmasına saymakla bitmeyecek yüzlerde çeşit ürün, her birinin üreticisine doğrudan ulaşma imkanıyla birlikte listemizde.

Ankara’nın her bölgesine teslim yapılabilecek. 15 TADYA üreticisi birey veya aileden sipariş ettiğiniz ürünler tek bir kolide, ortak araçla teslim edilecek. Ödemeyi kapıda veya kolinizin üzerinde yazılı olan banka hesabına yapabileceksiniz.

Sipariş formu 11 Nisan Pazar akşamına kadar açık kalacak.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

TADYA üreticileri sistemik kimyasallardan uzak, doğayı ve insan sağlığını koruyan yöntemlerle üretim yapıyorlar. Bütün üreticilerin temas bilgilerine ulaşabiliyor, istediğinizde üretim alanlarını ziyaret edebiliyor ve üretim süreçlerine aktif katkı verebiliyorsunuz. Sunulan ürünlerin açıklamalarını ve üretim bilgilerini BU SAYFADA görebilirsiniz.

TADYA üreticileri ile ilgili bilgiler:
https://tahtaciorencik.org/tadya-ureticileri-ve-urunleri/

TADYA tanıtım filmi:

Üretimler küçük ölçekli olduğu için siparişinizin tümü karşılanmayabilir. Sizin onayınız alınarak aynı ürünü üreten başka bir TADYA üreticisinden temin edilebilir.

SİPARİŞ FORMU: https://neartail.com/tr/tadya-siparis

SİPARİŞ KONTROL SAYFASI

TADYA Duyurular Whatsapp grubu: https://chat.whatsapp.com/B9EllPW3x13741GSv2O0tr

TADYA e-posta bilgi grubu: https://groups.google.com/d/forum/tadya

E-posta iletişim: tadya.bilgi@gmail.com


Her türlü görüş, öneri ve şikayetinizi lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize iletin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir